Никаква организация на движение

Подробно описание

Здравейте!

На маркираното място има маркировка, която до колкото съм запозната означава, че велосипедист не е нужно да слиза от колелото при преминаване.

Аз нямам проблем с това. Имате ли вие идея с колко км/ч може да се движи един велосипедист?

 Също, това е място където минават и пешеходци. Не е пешеходна пътека. По принцип, местата за преминаване на пешеходци са кръстовищата на улици, където е и забранено да се паркира.

Тук няма нищо, което да организира паркирането. Паркиралите остават метър на велосипедисти и пешеходци да преминават. 
От всичкото птгоре има и гениален паркинг на тротоара, където според мен се паркира нелегално имайки предвид разликата в настилката и маркировката на места. 

Резултатът е НУЛА видимост за преминаващите автомобили. За да е сигурен шофьор, че няма да блъсне някого трябва да спре. Само, че според мен много шофьори не спират.

Разгледайте хубаво прикачената снимка от isofmap и оправете това недоразумение.

Местоположение на проблема
[42.6605802363876,23.2853936794877]
кв. Манастирски ливади, бул. „България“ 102, 1618 София, България
район Витоша
Уточняващ адрес
район Витоша
София
квартал Манастирски ливади
булевард България
102
Статус
В процес на обработка
Коментари
Отговори
История