Непочистен тротоар от лед и сняг

Подробно описание

От събота насам пред сградата на ЧЕЗ има сняг, който не се почивства и след понеделнишкия сняг вече има и скрит от новия сняг лед. Десетки хора работят в сградата, а вероятно с работещите на ул. Веслец и ул. Рила са над 100.

Допълнителна информация

Къде се намират площите?

Извън паркове и градски градини.
Местоположение на проблема
[42.707127670236,23.3247336745262]
улица „Веслец“, 1202 София, България
район Сердика
Дължина
101,0 m
Уточняващ адрес
район Сердика
София
улица „Веслец“
Статус
Получил отговор
Прикачени файлове
по ул. Веслец по ул. Веслец
по ул. Рила по ул. Рила
Коментари
Отговори
История