Неправилно паркирали автомобили на паркинг

Подробно описание

Здравейте,

искам да подам сигнал, че на буферния паркинг между магазин Billa и Парадайз МОЛ на бул. Черни връх 100 неправилно в трета редица спират автомобили, като по този начин възпрепятстват влизането и излизането на правилно паркиралите автомобили. Липсват очертания за наличието на трета линия по средата за паркиране и това е абсолютно нарушение. Паркингът е свободен и не се заплаща. Паркирането по начина, който се вижда на снимките е нагло и недопустимо и се е превърнало в ежедневие. Въпросите ми са:

  1. Общинска или частна собственост е този паркинг, кой контролира неправилното паркиране?
  2. В случай, че автомобилът ми е запушен и не мога да изляза, към коя институция мога да сигнализирам, за да премахне нарушителя и до колко време ще получа реакция? Многократно съм  била запушвана и въпреки сигналите до 112, реакция не е имало. 
  3. Възможно ли е да бъдат поставени ограничения, така че да не се паркира по средата на линията? 

 

Моля да проверите ситуацията на място, изпращам и снимки. Очаквам навременен отговор и реакция по проблема от Столична община. 

Копие от това писмо ще бъде изпратено и до всички големи тв и Online медии. 

 

С уважение,

Местоположение на проблема
[42.651597,23.3108024000001]
ул. „Емилиян Станев“, 1407 София, България
район Триадица
Уточняващ адрес
район Триадица
София
улица „Емилиян Станев“
Статус
Получил отговор
Прикачени файлове
Коментари
Отговори
История