блокирано кръстовище

Подробно описание

Има блокада, която ми пречи да се прибера вкъщи

МОЛЯ да направите нещо

Местоположение на проблема
[42.6855343243819,23.3504681681909]
СКТ Спирка "Румънско Посолство" Трамвай N20, ул. „Цар Иван Асен II“ 103-99, 1124 ж.к. Яворов, София, България
район Слатина
Уточняващ адрес
район Слатина
София
ж.к. Яворов
улица „Цар Иван Асен II“
103-99
Статус
Получил отговор
Коментари
Отговори
История