Незаконно блокиране на кръстовища

Подробно описание

Протестиращите незаконно блокират кръстовищата на София. Живущите в града, особено тези, живущи в източните квартали все по-трудно се придвижват до работа. Крайно време е служителите на МВР да предприемат нужните действия за освобождаване на незаконно блокираните кръстовища.

Местоположение на проблема
[42.6907996946474,23.3371176625359]
бул. „Цар Освободител“ 33, 1504 Център, София, България
район Средец
Уточняващ адрес
район Средец
София
Център
булевард „Цар Освободител“
33
Статус
Получил отговор
Коментари
Отговори
История