Чешмата с момченцето в градинката на Кристал – в гнусен вид

Подробно описание

Прилагам снимка от супата от боклуци в някога красивото фонтанче в градинката на Кристал, на която можахме да се насладим на празничния 24 май. Този град изглежда като след погром – срамно.

Въпрос: известно ли е на Общината, че трябва да почиства територията на общината? Друг въпрос: може ли фонтанчето, както и другите чешми из околностите, да служат не за кошчета за боклук и за пепелници, като например (знам, МНОГО авангардна идея, извинете) СЕ ПОПРАВЯТ И СЕ ПУСНЕ ВОДА, за да могат хората да ПИЯТ от тях?

 

Благодаря

Допълнителна информация

Къде се намират площите?

В парк или градска градина.
Местоположение на проблема
[42.6944740769414,23.3296909514239]
ул. „Аксаков“ 7Б, 1000 София център, София, България
район Средец
Уточняващ адрес
район Средец
София
София център
улица „Аксаков“
Статус
В процес на обработка
Прикачени файлове
Коментари
Отговори
История