Сигнал с номер 4163 е приключен, резултат няма

Подробно описание

Бях пуснал сигнал с номер 4163 , получих отговор, че е приключен, но вече е средата на август и резултат няма. А в отговорът бях уверен, че това лято ремонтът ще се случи. Моля за позиция по проблема. Свидетел съм как в ж.к. Изток изсипаха 2 кофи асфалт в междублоково пространство и мина валяк да заравни. Защо това не се случва в Люлин? Данъците ни са по-ниски или хората сме по-друго качество? Моля да се предприеме нещо по този сигнал.

Допълнителна информация

 Къде е проблемът?

Върху пътното платно
Какъв е типа на пътната настилка? Асфалт

Проблемът създава ли опасност за ПТП?

Да
Местоположение на проблема
[42.7104309251378,23.2632467150688]
ж.к. Люлин 7 729-A, 1324 София, България
район Люлин
Уточняващ адрес
район Люлин
София
ж.к. Люлин 7
ж.к. Люлин 7
729A
Статус
Получил отговор
Коментари
Отговори
История